Nowoczesny duch
starego Wrocławia

Aleja Dębowa 17-19 to nowa inwestycja Nacarat Polska we Wrocławiu. Zlokalizowana przy jednej z wielu cichych i osłoniętych od głównych dróg uliczek pełnych przedwojennych willi i kamienic na osiedlu Borek. To przestrzeń skierowana do osób, dla których dom/mieszkanie to nie tylko nieruchomość, to w równym stopniu spokojne otoczenie, zielona okolica i unikalna architektura. To miejsce dla tych, którzy pragną odnaleźć równowagę w życiu, ukoić umysł po całym dniu i zgromadzić energię na kolejny.

W niedalekim sąsiedztwie Parku Południowego i Skowroniego, w otoczeniu jednych z najstarszych dębów Wrocławia, powstanie 30 mieszkań oraz 11 willi miejskich ukrytych przed zgiełkiem miasta pośród licznej zieleni. Na działce znajdzie się zaledwie 7 budynków mieszkalnych oraz podziemny parking z miejscami postojowymi zarówno dla domów jak i mieszkań, dzięki któremu samochody nie przysłonią mieszkańcom okolicznych widoków. Domy i wille jednorodzinne ukryte przed zgiełkiem codzienności miasta. Miejsce, do którego zawsze chce się wracać.

Inwestor

NACARAT to rodzinna firma deweloperska z północnej Francji (Lille)  działająca od 1920r. Firma jest częścią niezależnej  grupy Rabot Dutilleul, jednej z wiodących francuskich koncernów budowlano – deweloperskich. Nacarat obecny jest w większości dużych francuskich miast, jak i w Brukseli a od 2011r także w Polsce, gdzie rozwija swoje doświadczenie w dziedzinie nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych. Firma ma już trzy zakończone inwestycje na terenie Wrocławia: mieszkaniowe Kurkowa 14 oraz Witolda 43 oraz biurowiec Dubois 41 na Wrocławskim Nadodrzu.